Svět kanceláří plných šanonů a archivních boxů pomalu končí. Buďte u toho s námi.

Rádi Vám pomůžeme.Audit Alliance spol. s r.o.
Klimentská 1246/1
Praha 1, Nové Město, 110 00
Tel.: +420 226 222 030
Fax: +420 226 222 031
info@audit-alliance.czSkenování a digitalizace dokumentů:
Klimentská 1246/1
Praha 1, Nové Město, 110 00
Tel.: +420 226 222 030
Fax: +420 226 222 031
digitalizace@audit-alliance.cz

 

Měli jsme a máme tu čest pracovat například pro tyto klienty :

Nadační fond
Romana Šebrleho
FINEP & partners a.s.
Delpha agency s.r.o.
Nadace Terezy Maxové
Asekol s.r.o.
Europalet a.s.
A-fitnes s.r.o.
GEMPLUS s.r.o.
Locke & Hobbes a.s.
Swift Holding a.s
Proton Therapy Center Czech sro.
GOLFER s.r.o.
Krajský úřad Karlovarského kraje
UniCredit Markets & Investment Banking, CA IB Corporate Finance a.s.
Euro Park Praha a.s.
Interplastic s.r.o.
Finep Harfa a.s.
Finep Chuchle a.s.
Finep Mazanka s.r.o.
Finep Prosek k.s.
N.J.B. Real a.s.
Invenit a.s.
JUDr. Klára Veselá Samková
Bohemian Pictures sro.
European Properties Development Corporation sro.
Friendly Production sro.
River Diamond Holding as.
Riverbank Development sro.
RYOR a.s.
Vila Nový Smíchov a.s.
Výstavistě Flóra Olomouc a.s.
...a řadu dalších.


Děkujeme za důvěru a těšíme se na další nová setkání.

 

PŘEDNÁŠKOVÁ A PUBLIKAČNÍ ČINNOST

 

 Přednáška na sněmu 2007

Komora certifikovaných účetních je samostatná organizační složka Svazu účetních na principu samosprávné profesní organizace. Sdružuje odborníky, kteří obdrželi certifikát některého ze tří stupňů (účetní asistent, bilanční účetní, účetní expert) systému certifikace realizovaném v součinnosti s britskou ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).

www.komora-ucetnich.cz


Odborný článek

Časopis Auditor vydává již osmým rokem Komora auditorů České republiky. Časopis vychází 10x ročně v nákladu 2800 výtisků a je distribuován na adresy všech auditorů, asistentů auditora i auditorských firem v České republice a předplatitelům.

www.kacr.czRozhovor

Deník Hospodářské noviny patří mezi první soukromé deníky vzniklé po roce 1989. Od pondělí do pátku přináší aktuální zpravodajství se silnými analytickými prvky a komentáře. Ze všech českých deníků dávají HN největší prostor informacím z české i světové ekonomiky.

www.ihned.czOdborný článek

Moderní řízení je odborný měsíčník o nových trendech v řízení – manažerský digest. Přináší zahraniční i domácí know-how z oblasti organizace a řízení, manažerských dovedností a řízení lidských zdrojů, analýzy a výsledky výzkumů, případové studie a zkušenosti z řízení firem.

www.economia.czOdborný článek

Finanční Management je odborný měsíčník pro strategické finanční řízení firem. Zabývá se otázkami řízení kapitálu, peněžních toků, výkonnosti firmy a řízením rizik a jejich vlivem na efektivitu a hodnotu firmy.

www.economia.cz
Přednáška na konferenci

Česká společnost pro systémovou integraci společně s Katedrou informačních technologií a dalšími partnery uspořádala již 15. ročník mezinárodní konference Systémová integrace 2007. Na téma Právní aspekty digitalizace dokumentů jsme zde přednášeli společně s Prof. Ing. Vladimírem Smejkalem, CSs., JUDr. Tomášem Sokolem a  JUDr. Martinem Maisnerem. Konference se v průběhu let zařadila mezi nejvýznamnější odborné informatické akce v České republice a je součástí programu konferencí mezinárodní informatické federace IFIP - TC8 Information Systems.

http://si.vse.cz


Odborný článek

Bulletin Komory certifikovaných účetních při Svazu účetních České republiky.

www.komora-ucetnich.cz


Rozhovor

Podnikatelský časopis Profit je nejstarším ekonomickým týdeníkem v České republice a je určen široké veřejnosti z řad živnostenského a podnikatelského stavu.

www.profit.cz
Odborný článek

Odhadce a oceňování majetku je odborný čtvrtletník vydávaný Českou komorou odhadců majetku ve spolupráci s Institutem pro oceňování majetku při VŠE Praha.

www.certifikace-odhadcu.cz
Odborný článek

Daně a finance je odborným časopisem pro daňové právo a praxi, vydávaný vydavatelstvím LexisNexis CZ.

www.lexisnexis-online.cz
Logo_Vox_.png
Odborný seminář

VOX realizuje veřejné a zakázkové vzdělávací programy pro cca 10 000 stálých klientů z oblasti podnikového i neziskového sektoru. Cílovou skupinou jsou manažeři na všech úrovních řízení, odborníci v oblasti daní (auditoři, daňoví poradci, účetní), finanční analytici a ekonomové, dále podnikoví právníci, advokáti, soudní znalci, pracovníci poradenských společností, v sektoru státní správy a samosprávy také starostové, hejtmani, tajemníci a úředníci územně samosprávných celků.

www.vox.cz


controlling.jpg
Odborný článek 

Časopis CONTROLLING je odborným čtvrtletníkem, který Vám přináší aktuální informace ze světa controllingu a systémů podporujících manažerské rozhodování z per domácích a zahraničních autorů. Cílovými čtenáři a uživateli informací jsou především: ekonomický a finanční management, vedoucí a pracovníci controllingových oddělení, majitelé, jednatelé a senior management, středně velkých a velkých výrobních podniků, obchodních společností, finančních institucí a podniků služeb.

www.point-consulting.cz